cubanTanci se věnuje od 6 let. První taneční kroky začali v Tanečním klubu Jarky Calábkové Ostrava pod vedením Miroslava Kuchaře. Spoluzakladatel taneční školy Pierro Forte. Tančil v Národním divadle moravskoslezském. Mezinárodní certifikovaný porotce WADF. Certifikovaný Zumba instruktor. V tomto roce si splnil sen a trénoval s legendou Johnny Vazquez.

 

 

 

spisarovaJe Absolvetkou konzervatoře, tanci se věnuje od 7 let. Působí jako choreograf taneční školy Pierro forte. Je držitelkou mnoha titulů Mistryně Světa, Evropy, ČR především v solových, formačních kategoriích a věnuje se také párovým tancům. V Jablonci na MČR v roce 2015 získala zvláštní ocenění za nejlepší choreografii šampionátu. Od roku 2016 je akreditovanou mezinárodní porotkyní WADF.

 

 

 

polednakVystudoval Konzervatoř v Opavě a Fakultu umění v Ostravě. Od roku 2008 působil jako tanečník a choreograf v Taneční škole Aneri. Zabýval se převážně tanečními styly Disco-dance a Disco-show. Sólově i ve formaci se aktivně účastnil mnoha tanečních soutěží, například v roce 2012 obsadil 5. místo v kategorii Urban Dance Pop muži sólo na Mistrovství světa v Liberci. Působí také jako lektor na mnoha tanečních workshopech a kurzech.

 

 

  

uherVáclav se tanci věnuje již 18 let a dosáhl nejvyšší možné mezinárodní taneční třídy M. Mezi jeho úspěchy patří finálová umístění na mistrovství České republiky v juniorské a mládežnické kategorii, dále titul Mistra ČR dance show formace a Mistra světa latin dance show small group. – V současné době učí a trénuje, jak amatérské tak i rekreační tanečníky, v tanečních školách a studiích v Ostravě, Frýdku Místku a Havířově. 

 

 

 

Partneři

ostrava   msk  logo slezska  msmt logo text black cz  logo web  recrew