Taneční přípravka:

Lekce jsou pro děti od 4-7 let. Probíhají ve formě pohybové a taneční průpravy, při které se děti naučí technické základy karibských a latinskoamerických tanců, vnímání hudby, správné držení těla a základní pohybové prvky. Lekci doprovází rytmicko-pohybové hry.

Latino vibe:

Taneční lekce pro pokročilé děti od 8-15let. V pondělí se na lekcích věnují karibským tancům a tvorbě formačních choreografiím. Ve středy se věnují pokročilé technice a provedení latinsko-amerických tanců.

Soutěžní složka:

Do skupiny patří pokročilý členové klubu, kteří reprezentují taneční klub na mezinárodních a tuzemských soutěžích. Jejich lekce je jak technicky,choreograficky, tak tempově náročná. Zaměřují se na přípravu své prezentace na tanečních soutěžích.

Ladies Style:

Taneční lekce jsou určeny pro všechny ženy, které rády tančí a nepotřebují k tomu tanečního partnera. Dominika vás na lekcích provede Karibskými tanci, jako jsou Salsa, Bachata, Merengue a rozpohybuje vám všechny části těla. Pomůže vám do tanečního projevu vnést přirozené ženské pohyby, uvolnění i energii.

Lekce jsou skvělé k tvarování postavy, posílení vnitřního svalstva a pánevního dna. Dominika vám dodá pozitivní energii, ženský sexappeal a probudí ve vás vaši ženskost.

Latino Solo:

Taneční lekce Latino solo jsou skvělé k odreagování po celém dni v práci a tvarování postavy. Tanec je totiž skvělou terapií i cardiem k hubnutí. Na lekcích se Vašek věnuje Latinskoamerickým a Karibským tancům – Samba, Chacha, Rumba, Jive, Salsa, Bachata a Merengue. 

Lekce jsou vhodné pro pokročilé tanečnice, ale i pro ty, které s tancem začínají. 

Vašek vám na lekci  dodá dobrou náladu, rozpohybuje každou část vašeho těla a předá radost z tance.