Začátečníci:

Lekce pro začátečníky je otevřená pro všechny tanečníky od 8-15 let, kteří se v pondělí mohou naučit základní techniku, kroky a choreografie karibských a ve středu latinsko-amerických tanců.

Latino vibe:

Taneční lekce pro pokročilé děti od 8-15let. V pondělí se na lekcích věnují karibským tancům a tvorbě formačních choreografiím. Ve středy se věnují pokročilé technice a provedení latinsko-amerických tanců.

Soutěžní složka:

Do skupiny patří pokročilý členové klubu, kteří reprezentují taneční klub na mezinárodních a tuzemských soutěžích. Jejich lekce je jak technicky,choreograficky, tak tempově náročná. Zaměřují se na přípravu své prezentace na tanečních soutěžích.

Ladies Style:

Taneční lekce jsou určeny pro všechny ženy, které rády tančí a nepotřebují k tomu tanečního partnera. Dominika vás na lekcích provede Karibskými tanci, jako jsou salsa, bachata, merengue a rozpohybuje vám všechny části těla. Pomůže vám do tanečního projevu vnést přirozené ženské pohyby, uvolnění a energii.

Lekce jsou skvělé k tvarování postavy, posílení vnitřního svalstva a pánevního dna. Dominika vám dodá pozitivní energii, ženský sexappeal a probudí ve vás vaší ženskost.

Taneční přípravka:

Lekce probíhají ve formě pohybové a taneční průpravy, při které se děti naučí základy karibských tanců, vnímání hudby, správné držení těla a základní pohybové prvky nohou i rukou. Každá lekce doprovází i taneční hry. 

Charlieho andílci:

Lekce pro pokročilé malé tanečníky, při kterých se andílci učí choreografie daných karibských tanců. Zvlášť se věnují každému tanci a dopodrobna trénují techniku.